Naszą misją jest udostępnianie i rozwój
świata wiedzy…

Misją Taguj jest dzielenie się i poszerzanie wiedzy świata. Ogromna ilość wiedzy, która byłaby cenna dla wielu ludzi, jest obecnie dostępna tylko dla nielicznych – zamkniętych w głowach ludzi lub dostępnych tylko dla wybranych grup. Chcemy łączyć ludzi, którzy mają wiedzę, z ludźmi, którzy jej potrzebują, aby łączyć ludzi o różnych perspektywach, tak aby mogli się lepiej rozumieć, a także umożliwić wszystkim dzielenie się swoją wiedzą z korzyścią dla reszty świata..

Jeśli uda nam się wykonać naszą misję, będziemy z tego dumni. Przede wszystkim dlatego, że zrobimy to razem.

Dlaczego warto wybrać Taguj
Nasze wartości

1. Maksymalizuj długoterminową wartość

Tworzymy produkt, który, mamy nadzieję, będzie trwał wiecznie. Chcemy być silnym i niezależnym silnikiem, ten długoterminowy cel kieruje wszystkimi decyzjami, które podejmujemy.

2. Nieustannie uczymy się i dostosowujemy

Cenimy eksperymentowanie, decyzje oparte na metrykach i szybkość iteracji. Z każdym zatwierdzeniem dążymy do produkcji, więc zaczynamy, gdy tylko praca zostanie wykonana i uczymy się tak szybko, jak to możliwe.

3. Realizacja

Cenimy ludzi, którzy mają świetne pomysły, ale także potrafią je szybko wprowadzić w życie.

4. Bezpośredni i pełni szacunku

Oczekujemy i czekamy na stałą współpracę informacyjną. Ufajmy sobie nawzajem w otwartości i prostolinijności, więc jeśli masz coś na myśli, nie wahaj się do nas napisać.